Dodavatel Jurand

Jurand – sošky, figúrky, lavičky, kvetináče a záhradné fontány

Spoločnosť Jurand má dlhodobú tradíciu v produkcii výrobkov z rôznych materiálov ako sadra, živica, polyuretány, betón, umelý  kameň. Mnohoročné skúsenosti nám umožňujú posúvať hranice pri tvorbe výnimočných sošiek s ozdobným a funkčným charakterom. Produkty sú vytvorené z veľmi kvalitných materiálov, trvácnych a odolných voči ťažkým poveternostným podmienkam.

Okrem iného sa zaoberáme aj výrobou lavičiek, záhradných fontán, dekoratívnych figúrok a taktiež kvetináčov určených na umiestnenie v exteriéri. Produkujeme taktiež iné doplnky na zariadenie záhrad, ako pítka, dosky, balustrády, lampy, stĺpy a jazierka. Vytvárame produkty, ktoré umožňujú vytvoriť oázu pokoja a ticha v tvojom okolí. Každý z nich má vlastný dizajn, čím robí výber bohatším  a tak dáva možnosť obklopiť sa dekoráciami inšpirovanými francúzskym, rustikálnym, ale aj starožitným štýlom.

Neustále sa rozvíjame a pracujeme na prestížnom mene našej značky. Zúčastňujeme sa na mnohých veľtrhoch a priemyselných stretnutiach. Držíme krok s novinkami v oblasti materiálov, náradí, ale aj využívaných technológií. Pravidelne prinášame nové riešenia a nové produkty do našej ponuky. Sme otvorení novým výzvam, ktoré nám prinášajú klienti s dôrazom na ich potreby.

Kontakty:

info@jurand.sk
info@niceart.sk

nahor
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl